Šokolado spalvos moteriški sportbačiai Big Star su platforma ir dekoratyviniu raišteliu
Moteriški sportbačiai su platforma ir dekoratyviniu raišteliu
Big Star moteriški sportbačiai iš odos imitacijos, pasiūti į zomšą primenančią faktūrą. Modelis su platforma ir dekoratyviniu raišteliu suteikia išskirtinį akcentą, o minkštas vidpadis prisideda prie patogumo avint.
Šokolado spalvos avalynė tinka prie įvairių laisvalaikio derinių.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1280 |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 32 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Ecological suede |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Producer | Big Star |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | Brown |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: BIG STAR SHOES
- Prekės kodas: BSB43817
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-06-02 dienos
66.79€
Moteriški sportbačiai su platforma ir dekoratyviniu raišteliu
Big Star moteriški sportbačiai iš odos imitacijos, pasiūti į zomšą primenančią faktūrą. Modelis su platforma ir dekoratyviniu raišteliu suteikia išskirtinį akcentą, o minkštas vidpadis prisideda prie patogumo avint.
Šokolado spalvos avalynė tinka prie įvairių laisvalaikio derinių.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1280 |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 32 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Ecological suede |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Producer | Big Star |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | Brown |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |









