Balti moteriški sportiniai bateliai Big Star UU274056
Lengvi moteriški sportiniai bateliai Big Star
Šie moteriški sportiniai bateliai yra lengvo, įsispiriamo modelio su papildomu suvarstymu. Tekstilinis viršus užtikrina gerą oro pralaidumą, o platforma suteikia modernią išvaizdą.
Minkštas vidpadis ir lengva konstrukcija padeda užtikrinti patogumą kasdien dėvint.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 8 cm |
| Bendras svoris gramais | 1280 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 32 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Producer | Big Star |
| Spalva | White |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |
- Gramintojas: BIG STAR SHOES
- Prekės kodas: BSB43810
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-06-02 dienos
70.30€
Lengvi moteriški sportiniai bateliai Big Star
Šie moteriški sportiniai bateliai yra lengvo, įsispiriamo modelio su papildomu suvarstymu. Tekstilinis viršus užtikrina gerą oro pralaidumą, o platforma suteikia modernią išvaizdą.
Minkštas vidpadis ir lengva konstrukcija padeda užtikrinti patogumą kasdien dėvint.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 8 cm |
| Bendras svoris gramais | 1280 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 32 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Producer | Big Star |
| Spalva | White |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |











