Rudi moteriški zomšiniai sportbačiai Big Star
Moteriški sportbačiai su dvigubu raišteliu
Šie Big Star moteriški sportbačiai pagaminti iš tekstilės ir natūralaus zomšo. Žemas aulas, dvigubas raištelis ir minkštas vidpadis užtikrina patogų dėvėjimą, o šone esantis logotipas suteikia išskirtinumo.
Modelis puikiai tinka prie džinsų, medžiaginių kelnių ar laisvalaikio suknelių.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 7 cm |
| Bendras svoris gramais | 1200 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Producer | Big Star |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Brown |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: BIG STAR SHOES
- Prekės kodas: BSB43812
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-06-02 dienos
70.30€
Moteriški sportbačiai su dvigubu raišteliu
Šie Big Star moteriški sportbačiai pagaminti iš tekstilės ir natūralaus zomšo. Žemas aulas, dvigubas raištelis ir minkštas vidpadis užtikrina patogų dėvėjimą, o šone esantis logotipas suteikia išskirtinumo.
Modelis puikiai tinka prie džinsų, medžiaginių kelnių ar laisvalaikio suknelių.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 7 cm |
| Bendras svoris gramais | 1200 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Producer | Big Star |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Brown |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |









