Smėlio spalvos moteriški sportbačiai Big Star iš zomšo imitacijos
Sportbačiai iš zomšo imitacijos
Šie Big Star moteriški sportbačiai turi žemą suvarstomą fasoną ir smėlio spalvos išorę iš zomšo imitacijos. Šone esanti juosta su logotipu ir minkštas vidpadis papildo modelį bei suteikia jam sportišką įvaizdį.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 8 cm |
| Bendras svoris gramais | 1023 |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Ecological suede |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | beżowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2,5 cm |
| plotis centimetrais | 18 |
| Producer | Big Star |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: BIG STAR SHOES
- Prekės kodas: BSB43807
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-06-02 dienos
63.27€
Sportbačiai iš zomšo imitacijos
Šie Big Star moteriški sportbačiai turi žemą suvarstomą fasoną ir smėlio spalvos išorę iš zomšo imitacijos. Šone esanti juosta su logotipu ir minkštas vidpadis papildo modelį bei suteikia jam sportišką įvaizdį.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 8 cm |
| Bendras svoris gramais | 1023 |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Ecological suede |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | beżowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2,5 cm |
| plotis centimetrais | 18 |
| Producer | Big Star |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |











