Moteriški tekstiliniai įsispiriami sportbačiai Big Star UU274053 Burgundy
Moteriški įsispiriami sportbačiai Big Star
Šie Big Star moteriški sportbačiai pagaminti iš tekstilės, todėl yra lengvi ir pralaidūs orui. Įsispiriamas modelis su papildomu suvarstymu leidžia geriau priglusti prie pėdos, o platforma suteikia batams modernesnį siluetą.
Minkštas vidpadis ir lengva konstrukcija užtikrina patogų avėjimą visą dieną.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 8 cm |
| Bendras svoris gramais | 1280 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 32 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | czerwony |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Producer | Big Star |
| Spalva | Red |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |
- Gramintojas: BIG STAR SHOES
- Prekės kodas: BSB43809
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-06-02 dienos
70.30€
Moteriški įsispiriami sportbačiai Big Star
Šie Big Star moteriški sportbačiai pagaminti iš tekstilės, todėl yra lengvi ir pralaidūs orui. Įsispiriamas modelis su papildomu suvarstymu leidžia geriau priglusti prie pėdos, o platforma suteikia batams modernesnį siluetą.
Minkštas vidpadis ir lengva konstrukcija užtikrina patogų avėjimą visą dieną.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 8 cm |
| Bendras svoris gramais | 1280 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 32 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | czerwony |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Producer | Big Star |
| Spalva | Red |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |










