Moteriški įsmaunami sportbačiai Big Star UU274055, šokolado spalvos
Šokolado spalvos įsmaunami moteriški sportbačiai
Big Star moteriški sportbačiai pagaminti iš tekstilės, todėl yra lengvi ir laidūs orui. Modelis įsmaunamas, o raišteliai padeda geriau prisitaikyti prie pėdos.
Batai turi platformą, minkštą vidpadį ir lengvą konstrukciją. Tai sportinio stiliaus avalynė pasivaikščiojimams, apsipirkimui ir kitoms kasdienėms išvykoms.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 8 cm |
| Bendras svoris gramais | 1280 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 32 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Producer | Big Star |
| Spalva | Brown |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |
- Gramintojas: BIG STAR SHOES
- Prekės kodas: BSB43811
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-06-02 dienos
70.30€
Šokolado spalvos įsmaunami moteriški sportbačiai
Big Star moteriški sportbačiai pagaminti iš tekstilės, todėl yra lengvi ir laidūs orui. Modelis įsmaunamas, o raišteliai padeda geriau prisitaikyti prie pėdos.
Batai turi platformą, minkštą vidpadį ir lengvą konstrukciją. Tai sportinio stiliaus avalynė pasivaikščiojimams, apsipirkimui ir kitoms kasdienėms išvykoms.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 8 cm |
| Bendras svoris gramais | 1280 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 32 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Producer | Big Star |
| Spalva | Brown |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |












