Balti moteriški sportbačiai iš odos imitacijos Big Star TT274960
Balti moteriški sportbačiai Big Star TT274960
Big Star moteriški sportbačiai pagaminti iš odos imitacijos. Klasikinio fasono modelis turi medžiaginę detalę su logotipu gale, o jo išvaizda tinka laisvalaikio ir sportinio stiliaus deriniams.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1023 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2 cm |
| plotis centimetrais | 18 |
| Producer | Big Star |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | White |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: BIG STAR SHOES
- Prekės kodas: BSB43816
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-06-02 dienos
64.25€
Balti moteriški sportbačiai Big Star TT274960
Big Star moteriški sportbačiai pagaminti iš odos imitacijos. Klasikinio fasono modelis turi medžiaginę detalę su logotipu gale, o jo išvaizda tinka laisvalaikio ir sportinio stiliaus deriniams.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1023 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2 cm |
| plotis centimetrais | 18 |
| Producer | Big Star |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | White |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |









