Smėlio spalvos moteriški zomšiniai sportbačiai Big Star UU274001
Moteriški sportbačiai su dvigubu suvarstymu
Big Star moteriški sportbačiai pagaminti iš tekstilės ir natūralaus zomšo derinio. Žemas modelis su dvigubu suvarstymu geriau priglunda prie pėdos, o šone esantis logotipas suteikia išskirtinį akcentą. Minkštas vidpadis padeda užtikrinti patogumą avint ilgesnį laiką.
Prieš renkantis dydį, rekomenduojama vadovautis dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 7 cm |
| Bendras svoris gramais | 1200 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Producer | Big Star |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: BIG STAR SHOES
- Prekės kodas: BSB43813
Moteriški sportbačiai su dvigubu suvarstymu
Big Star moteriški sportbačiai pagaminti iš tekstilės ir natūralaus zomšo derinio. Žemas modelis su dvigubu suvarstymu geriau priglunda prie pėdos, o šone esantis logotipas suteikia išskirtinį akcentą. Minkštas vidpadis padeda užtikrinti patogumą avint ilgesnį laiką.
Prieš renkantis dydį, rekomenduojama vadovautis dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 7 cm |
| Bendras svoris gramais | 1200 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Producer | Big Star |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |










