Moteriški sportbačiai Big Star RR274A132, juodi
Juodi moteriški sportbačiai Big Star su platforma
Lengvi moteriški sportbačiai Big Star pagaminti iš tekstilės, todėl yra laidūs orui. Modelis yra įmaunamas, tačiau turi papildomą suvarstymą geresniam prigludimui prie pėdos. Minkštas vidpadis ir lengva konstrukcija padeda užtikrinti patogų avėjimą, o platforma suteikia batams modernesnį siluetą.
Renkantis dydį, rekomenduojama vadovautis dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 8 cm |
| Bendras svoris gramais | 1280 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 32 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | czarny |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Producer | Big Star |
| Spalva | Black |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |
- Gramintojas: BIG STAR SHOES
- Prekės kodas: BSB43808
Juodi moteriški sportbačiai Big Star su platforma
Lengvi moteriški sportbačiai Big Star pagaminti iš tekstilės, todėl yra laidūs orui. Modelis yra įmaunamas, tačiau turi papildomą suvarstymą geresniam prigludimui prie pėdos. Minkštas vidpadis ir lengva konstrukcija padeda užtikrinti patogų avėjimą, o platforma suteikia batams modernesnį siluetą.
Renkantis dydį, rekomenduojama vadovautis dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 8 cm |
| Bendras svoris gramais | 1280 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 32 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | czarny |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Producer | Big Star |
| Spalva | Black |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |











