Deuter Climber 22 l mėlyna kuprinė
Žygio kuprinė su vidiniu rėmu
Deuter Climber – 22 l talpos žygio kuprinė unisex naudotojams, su juosmens diržu ir vidiniu rėmu.
| Prekės ženklas | Deuter |
|---|---|
| Modelis | Climber |
| Produkto tipas | Kuprinė |
| Spalva | mėlyna |
| Tūris | 22 l |
| Svoris | 620 g |
| Komplektacija | 1 vnt. |
| Matmenys | Reikšmė |
|---|---|
| Aukštis | 500 mm |
| Plotis | 260 mm |
| Gylis | 220 mm |
Šios kuprinės pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
- Prekės kodas: SW2876529
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-15 dienos
147.60€
Žygio kuprinė su vidiniu rėmu
Deuter Climber – 22 l talpos žygio kuprinė unisex naudotojams, su juosmens diržu ir vidiniu rėmu.
| Prekės ženklas | Deuter |
|---|---|
| Modelis | Climber |
| Produkto tipas | Kuprinė |
| Spalva | mėlyna |
| Tūris | 22 l |
| Svoris | 620 g |
| Komplektacija | 1 vnt. |
| Matmenys | Reikšmė |
|---|---|
| Aukštis | 500 mm |
| Plotis | 260 mm |
| Gylis | 220 mm |
Šios kuprinės pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.

