Xtorm išmanusis raktų pakabukas su GPS, 3 vnt., baltas
Išmanusis raktų pakabukas su „Bluetooth“ ryšiu ir palaikymu iOS bei „Android“
Xtorm išmanusis raktų pakabukas yra universalus lokalizatorius, skirtas kasdieniams daiktams sekti. Pakuotėje yra 3 vnt., o įrenginys jungiasi „Bluetooth“ ryšiu ir suderinamas su „Google Assistant“ bei „Apple Siri“.
| Prekės ženklas | Xtorm |
|---|---|
| Produkto tipas | Išmanusis raktų pakabukas |
| Spalva | baltas |
| Komplektacija | 3 vnt. |
| Suderinamumas | iOS, Android |
| Jungtis | Bluetooth |
| Baterijos tipas | CR2032 |
| Baterijos įtampa | 3 V |
| Svoris | 13 g |
| Matmenys | 60 x 30 x 10 mm |
Šio išmaniojo raktų pakabuko pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
- Prekės kodas: SW2876522
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-14 dienos
100.22€
Išmanusis raktų pakabukas su „Bluetooth“ ryšiu ir palaikymu iOS bei „Android“
Xtorm išmanusis raktų pakabukas yra universalus lokalizatorius, skirtas kasdieniams daiktams sekti. Pakuotėje yra 3 vnt., o įrenginys jungiasi „Bluetooth“ ryšiu ir suderinamas su „Google Assistant“ bei „Apple Siri“.
| Prekės ženklas | Xtorm |
|---|---|
| Produkto tipas | Išmanusis raktų pakabukas |
| Spalva | baltas |
| Komplektacija | 3 vnt. |
| Suderinamumas | iOS, Android |
| Jungtis | Bluetooth |
| Baterijos tipas | CR2032 |
| Baterijos įtampa | 3 V |
| Svoris | 13 g |
| Matmenys | 60 x 30 x 10 mm |
Šio išmaniojo raktų pakabuko pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.














