Vyriška kuprinė Osprey Kestrel 38, 38 l
Kuprinė su 38 litrų talpa
Osprey Kestrel 38 – vyriška kuprinė iš nailono, kurios talpa yra 38 l. Nurodytas dydis – L/XL.
| Prekės ženklas | Osprey |
|---|---|
| Modelis | Kestrel 38 |
| Produkto tipas | kuprinė |
| Medžiaga | nailonas |
| Talpa | 38 l |
| Dydis | L/XL |
| Svoris | 1,9 kg |
| Matmenys | 340 × 280 × 790 mm |
Šios kuprinės pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
- Prekės kodas: SW2876497
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-14 dienos
285.81€
Kuprinė su 38 litrų talpa
Osprey Kestrel 38 – vyriška kuprinė iš nailono, kurios talpa yra 38 l. Nurodytas dydis – L/XL.
| Prekės ženklas | Osprey |
|---|---|
| Modelis | Kestrel 38 |
| Produkto tipas | kuprinė |
| Medžiaga | nailonas |
| Talpa | 38 l |
| Dydis | L/XL |
| Svoris | 1,9 kg |
| Matmenys | 340 × 280 × 790 mm |
Šios kuprinės pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.




