29 l žygio kuprinė su hidratacijos sistema
Kuprinė žygiams su patogia konstrukcija
29 l žygio kuprinė pagaminta iš poliamido, turi vieną skyrių, šoninę kišenę ir integruotą hidratacijos sistemą. Modelis pritaikytas žygiams bei kopimui į kalnus.
| Prekės ženklas | nenurodyta |
|---|---|
| Produkto tipas | kuprinė |
| Medžiaga | poliamidas |
| Spalva | pilka |
| Talpa | 29 l |
| Svoris | 1,35 kg |
| Užsegimas | sagtis, užtrauktukas |
| Komplektacija | integruota hidratacijos sistema, SOS etiketė |
| Matmenys | Reikšmė |
|---|---|
| Aukštis | 580 mm |
| Plotis | 280 mm |
| Gylis | 200 mm |
Šios kuprinės pristatymo terminas nurodomas prie prekės informacijos.
- Prekės kodas: SW2876514
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-14 dienos
258.18€
Kuprinė žygiams su patogia konstrukcija
29 l žygio kuprinė pagaminta iš poliamido, turi vieną skyrių, šoninę kišenę ir integruotą hidratacijos sistemą. Modelis pritaikytas žygiams bei kopimui į kalnus.
| Prekės ženklas | nenurodyta |
|---|---|
| Produkto tipas | kuprinė |
| Medžiaga | poliamidas |
| Spalva | pilka |
| Talpa | 29 l |
| Svoris | 1,35 kg |
| Užsegimas | sagtis, užtrauktukas |
| Komplektacija | integruota hidratacijos sistema, SOS etiketė |
| Matmenys | Reikšmė |
|---|---|
| Aukštis | 580 mm |
| Plotis | 280 mm |
| Gylis | 200 mm |
Šios kuprinės pristatymo terminas nurodomas prie prekės informacijos.

