Lengva žygio kuprinė AC Lite 22 SL, lagūna-atlantinė
Kuprinė su ventiliuojama nugarėle ir vidiniu rėmu
„AC Lite 22 SL“ – lengva žygio kuprinė su ventiliuojama nugarėle ir vidiniu rėmu. Tai 22 l talpos unisex modelis, tinkamas žygiams.
| Prekės ženklas | Nenurodytas |
|---|---|
| Modelis | AC Lite 22 SL |
| Produkto tipas | Kuprinė |
| Spalva | lagūna-atlantinė |
| Paskirtis | Žygiai |
| Lytis | Unisex |
| Konstrukcija | Vidinis rėmas |
| Ventiliacija | Taip |
| Ventiliuojama nugarėlė | Taip |
| Svoris | 910 g |
| Talpa | 22 l |
| Kiekis | 1 vnt. |
| Matmenys | Reikšmė |
|---|---|
| Aukštis | 560 mm |
| Plotis | 300 mm |
| Gylis | 230 mm |
Šios kuprinės pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
- Prekės kodas: SW2876513
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-14 dienos
187.53€
Kuprinė su ventiliuojama nugarėle ir vidiniu rėmu
„AC Lite 22 SL“ – lengva žygio kuprinė su ventiliuojama nugarėle ir vidiniu rėmu. Tai 22 l talpos unisex modelis, tinkamas žygiams.
| Prekės ženklas | Nenurodytas |
|---|---|
| Modelis | AC Lite 22 SL |
| Produkto tipas | Kuprinė |
| Spalva | lagūna-atlantinė |
| Paskirtis | Žygiai |
| Lytis | Unisex |
| Konstrukcija | Vidinis rėmas |
| Ventiliacija | Taip |
| Ventiliuojama nugarėlė | Taip |
| Svoris | 910 g |
| Talpa | 22 l |
| Kiekis | 1 vnt. |
| Matmenys | Reikšmė |
|---|---|
| Aukštis | 560 mm |
| Plotis | 300 mm |
| Gylis | 230 mm |
Šios kuprinės pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.

