The North Face sportinis krepšys, 31 l
Talpus sportinis krepšys kelionėms ir aktyviam laisvalaikiui
The North Face 31 l sportinis krepšys pagamintas iš nailono ir poliesterio, yra juodos ir geltonos spalvų, o prie daiktų prieigos patogu naudoti užtrauktuką bei reguliuojamą, nuimamą peties diržą.
| Prekės ženklas | The North Face |
|---|---|
| Produkto tipas | Sportinis krepšys |
| Talpa | 31 l |
| Medžiaga | nailonas, poliesteris |
| Spalva | juoda, geltona |
| Užsegimas | užtrauktukas |
| Svoris | 970 g |
| Matmenys | 279,4 x 279,2 x 457,2 mm |
Krepšys turi vieną pagrindinį skyrių, vidines kišenes, ID kortelės skyrelį, suspaudimo diržą, rankenas ir paminkštintą peties diržą. Jis taip pat yra atsparus vandeniui, lengvai sulankstomas ir patogus laikyti.
- Reguliuojamo ilgio peties diržas
- Nuimamas peties diržas
- Vidinė tinklelio kišenė ir papildoma kišenė
- Nėra ftalatų, PFC ir PVC
Pristatymo terminas pateikiamas atskirai prie šios prekės informacijos.
- Prekės kodas: SW2876504
Talpus sportinis krepšys kelionėms ir aktyviam laisvalaikiui
The North Face 31 l sportinis krepšys pagamintas iš nailono ir poliesterio, yra juodos ir geltonos spalvų, o prie daiktų prieigos patogu naudoti užtrauktuką bei reguliuojamą, nuimamą peties diržą.
| Prekės ženklas | The North Face |
|---|---|
| Produkto tipas | Sportinis krepšys |
| Talpa | 31 l |
| Medžiaga | nailonas, poliesteris |
| Spalva | juoda, geltona |
| Užsegimas | užtrauktukas |
| Svoris | 970 g |
| Matmenys | 279,4 x 279,2 x 457,2 mm |
Krepšys turi vieną pagrindinį skyrių, vidines kišenes, ID kortelės skyrelį, suspaudimo diržą, rankenas ir paminkštintą peties diržą. Jis taip pat yra atsparus vandeniui, lengvai sulankstomas ir patogus laikyti.
- Reguliuojamo ilgio peties diržas
- Nuimamas peties diržas
- Vidinė tinklelio kišenė ir papildoma kišenė
- Nėra ftalatų, PFC ir PVC
Pristatymo terminas pateikiamas atskirai prie šios prekės informacijos.




