Žygio kuprinė Fox Roleta 30 l, mėlyna
30 litrų žygio kuprinė su vidiniu rėmu
Fox Roleta – unisex žygio kuprinė su vidiniu rėmu, viršutiniu įkrovimu ir reguliuojamais diržais. Modelis turi juosmens diržą, SOS etiketę, šoninę kišenę ir nešimo rankenas.
| Prekės ženklas | Fox |
|---|---|
| Modelis | Roleta |
| Produkto tipas | Žygio kuprinė |
| Spalva | mėlyna |
| Talpa | 30 l |
| Svoris | 1,15 kg |
| Matmenys | 600 × 260 × 240 mm |
| Komplektacija | 1 vnt. |
Šios kuprinės pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
- Prekės kodas: SW2876580
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-14 dienos
227.46€
30 litrų žygio kuprinė su vidiniu rėmu
Fox Roleta – unisex žygio kuprinė su vidiniu rėmu, viršutiniu įkrovimu ir reguliuojamais diržais. Modelis turi juosmens diržą, SOS etiketę, šoninę kišenę ir nešimo rankenas.
| Prekės ženklas | Fox |
|---|---|
| Modelis | Roleta |
| Produkto tipas | Žygio kuprinė |
| Spalva | mėlyna |
| Talpa | 30 l |
| Svoris | 1,15 kg |
| Matmenys | 600 × 260 × 240 mm |
| Komplektacija | 1 vnt. |
Šios kuprinės pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.

