Miegmaišis mumijos tipo Astro 500, kairinis
Astro 500 mumijos tipo miegmaišis su gobtuvu
Astro 500 – mumijos tipo miegmaišis su gobtuvu, kairiniu užtrauktuku, skirtas suaugusiesiems. Tai vieno sezono modelis iš ripstop audinio, be PFAS.
| Prekės ženklas | Astro |
|---|---|
| Modelis | 500 |
| Produkto tipas | mumijos tipo miegmaišis |
| Medžiaga | ripstop |
| Užtrauktukas | kairėje |
| Spalva | mėlyna |
| Svoris | 1,1 kg |
| Užpildo kiekis | 500 g |
| Be PFAS | taip |
| Matmuo | Reikšmė |
|---|---|
| Ilgis | 2050 mm |
| Plotis | 750 mm |
| Gylis | 480 mm |
| Maksimalus naudotojo ūgis | 185 cm |
| Supakuoto gaminio ilgis | 18 cm |
| Supakuoto gaminio plotis | 180 mm |
| Supakuoto gaminio aukštis | 310 mm |
Pristatymo informaciją rasite prie šio miegmaišio prekės duomenų.
- Prekės kodas: SW2876636
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-14 dienos
503.89€
Astro 500 mumijos tipo miegmaišis su gobtuvu
Astro 500 – mumijos tipo miegmaišis su gobtuvu, kairiniu užtrauktuku, skirtas suaugusiesiems. Tai vieno sezono modelis iš ripstop audinio, be PFAS.
| Prekės ženklas | Astro |
|---|---|
| Modelis | 500 |
| Produkto tipas | mumijos tipo miegmaišis |
| Medžiaga | ripstop |
| Užtrauktukas | kairėje |
| Spalva | mėlyna |
| Svoris | 1,1 kg |
| Užpildo kiekis | 500 g |
| Be PFAS | taip |
| Matmuo | Reikšmė |
|---|---|
| Ilgis | 2050 mm |
| Plotis | 750 mm |
| Gylis | 480 mm |
| Maksimalus naudotojo ūgis | 185 cm |
| Supakuoto gaminio ilgis | 18 cm |
| Supakuoto gaminio plotis | 180 mm |
| Supakuoto gaminio aukštis | 310 mm |
Pristatymo informaciją rasite prie šio miegmaišio prekės duomenų.





