Miegmaišis Deuter Dreamlite L, mėlynas
Lengvas „Deuter Dreamlite L“ miegmaišis su gobtuvu
Deuter Dreamlite L – suaugusiesiems skirtas mėlynas miegmaišis iš „Ripstop“ medžiagos, turintis gobtuvą.
| Prekės ženklas | Deuter |
|---|---|
| Modelis | Dreamlite L |
| Produkto tipas | miegmaišis |
| Medžiaga | Ripstop |
| Spalva | mėlyna |
| Skirta | suaugusiesiems |
| Gobtuvas | taip |
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Ilgis | 2200 mm |
| Maksimalus naudotojo ūgis | 200 cm |
| Svoris | 690 g |
| Maksimalus plotis | 80 cm |
| Ribinė temperatūra | 3 °C |
| Rekomenduojama temperatūra | 13 °C |
| Pakuotės ilgis | 25 cm |
| Pakuotės plotis | 130 mm |
Šio miegmaišio pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
- Prekės kodas: SW2876642
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-14 dienos
166.04€
Lengvas „Deuter Dreamlite L“ miegmaišis su gobtuvu
Deuter Dreamlite L – suaugusiesiems skirtas mėlynas miegmaišis iš „Ripstop“ medžiagos, turintis gobtuvą.
| Prekės ženklas | Deuter |
|---|---|
| Modelis | Dreamlite L |
| Produkto tipas | miegmaišis |
| Medžiaga | Ripstop |
| Spalva | mėlyna |
| Skirta | suaugusiesiems |
| Gobtuvas | taip |
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Ilgis | 2200 mm |
| Maksimalus naudotojo ūgis | 200 cm |
| Svoris | 690 g |
| Maksimalus plotis | 80 cm |
| Ribinė temperatūra | 3 °C |
| Rekomenduojama temperatūra | 13 °C |
| Pakuotės ilgis | 25 cm |
| Pakuotės plotis | 130 mm |
Šio miegmaišio pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.

