Thule Landmark kelioninė kuprinė 60 l, mėlyna
Kelioninė kuprinė su vieta nešiojamajam kompiuteriui
Thule Landmark Travel Pack yra 60 l talpos kelioninė kuprinė su vieta nešiojamajam kompiuteriui iki 16 colių. Kuprinė turi šonines ir vidines kišenes, krūtinės bei juosmens diržus, taip pat TSA kodinę spyną.
| Prekės ženklas | Thule |
|---|---|
| Modelis | Landmark Travel Pack |
| Produkto tipas | Kelioninė kuprinė |
| Medžiaga | poliesteris |
| Spalva | mėlyna |
| Talpa | 60 l |
| Svoris | 1,84 kg |
| Matmenys | 55 x 33 x 45 cm |
| Suderinamumas | nešiojamasis kompiuteris iki 16 colių |
| Komplektacija | 1 vnt. |
Šios kuprinės pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
- Prekės kodas: SW2876644
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-14 dienos
273.53€
Kelioninė kuprinė su vieta nešiojamajam kompiuteriui
Thule Landmark Travel Pack yra 60 l talpos kelioninė kuprinė su vieta nešiojamajam kompiuteriui iki 16 colių. Kuprinė turi šonines ir vidines kišenes, krūtinės bei juosmens diržus, taip pat TSA kodinę spyną.
| Prekės ženklas | Thule |
|---|---|
| Modelis | Landmark Travel Pack |
| Produkto tipas | Kelioninė kuprinė |
| Medžiaga | poliesteris |
| Spalva | mėlyna |
| Talpa | 60 l |
| Svoris | 1,84 kg |
| Matmenys | 55 x 33 x 45 cm |
| Suderinamumas | nešiojamasis kompiuteris iki 16 colių |
| Komplektacija | 1 vnt. |
Šios kuprinės pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.








