Dviračio galinė krepšys 10 l, juodas
Galinis dviračio krepšys su 10 l talpa
Torba Rack Bag 10 yra galinis dviračio krepšys, kurio talpa siekia 10 l. Krepšys pagamintas iš audinio, yra juodos spalvos, turi peties diržą ir atšvaitinius elementus.
| Prekės ženklas | nenurodyta |
|---|---|
| Modelis | Torba Rack Bag 10 |
| Produkto tipas | galinis dviračio krepšys |
| Medžiaga | audinys |
| Spalva | juoda |
| Talpa | 10 l |
| Svoris | 490 g |
| Matmenys | 310 × 180 × 220 mm |
| Komplektacija | peties diržas, reguliuojamo ilgio peties diržas, apsauga nuo lietaus |
- tvirtinamas gale
- atsparus vandeniui
- su išorine kišene ir užtraukiamomis kišenėmis
- su atšvaitiniais elementais
- be PFAS
- atitinka tvarumo reikalavimus
Šio dviračio krepšio pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
- Prekės kodas: SW2876643
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-14 dienos
123.02€
Galinis dviračio krepšys su 10 l talpa
Torba Rack Bag 10 yra galinis dviračio krepšys, kurio talpa siekia 10 l. Krepšys pagamintas iš audinio, yra juodos spalvos, turi peties diržą ir atšvaitinius elementus.
| Prekės ženklas | nenurodyta |
|---|---|
| Modelis | Torba Rack Bag 10 |
| Produkto tipas | galinis dviračio krepšys |
| Medžiaga | audinys |
| Spalva | juoda |
| Talpa | 10 l |
| Svoris | 490 g |
| Matmenys | 310 × 180 × 220 mm |
| Komplektacija | peties diržas, reguliuojamo ilgio peties diržas, apsauga nuo lietaus |
- tvirtinamas gale
- atsparus vandeniui
- su išorine kišene ir užtraukiamomis kišenėmis
- su atšvaitiniais elementais
- be PFAS
- atitinka tvarumo reikalavimus
Šio dviračio krepšio pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.






