Žygio kuprinė Fox 40, 40 l, mėlyna
Fox 40 žygio kuprinė su vidiniu rėmu
Fox 40 – 40 l talpos žygio kuprinė su vidiniu rėmu, viršutine įkrova, juosmens diržu ir nešimo rankenomis.
| Prekės ženklas | Fox 40 |
|---|---|
| Produkto tipas | Žygio kuprinė |
| Spalva | mėlyna |
| Talpa | 40 l |
| Svoris | 1,26 kg |
| Matmenys | 650 × 280 × 260 mm |
| Suderinimas | unisex |
| Komplektacija | 1 vnt. |
Šios kuprinės pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
- Prekės kodas: SW2876582
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-14 dienos
242.81€
Fox 40 žygio kuprinė su vidiniu rėmu
Fox 40 – 40 l talpos žygio kuprinė su vidiniu rėmu, viršutine įkrova, juosmens diržu ir nešimo rankenomis.
| Prekės ženklas | Fox 40 |
|---|---|
| Produkto tipas | Žygio kuprinė |
| Spalva | mėlyna |
| Talpa | 40 l |
| Svoris | 1,26 kg |
| Matmenys | 650 × 280 × 260 mm |
| Suderinimas | unisex |
| Komplektacija | 1 vnt. |
Šios kuprinės pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.

