Žygio kuprinė Deuter Futura Pro 36, 36 l, juoda
Vėdinama žygio kuprinė su SOS etikete
Deuter Futura Pro 36 yra 36 l talpos unisex žygio kuprinė su vėdinama konstrukcija, SOS etikete ir patogiomis nešimo rankenomis.
| Prekės ženklas | Deuter |
|---|---|
| Modelis | Futura Pro 36 |
| Produkto tipas | Žygio kuprinė |
| Spalva | juoda |
| Talpa | 36 l |
| Svoris | 1,59 kg |
| Matmenys | 690 x 320 x 240 mm |
| Lytis | unisex |
| Aktyvumas | žygiai |
| SOS etikete | taip |
| Nešimo rankenos | taip |
| Vėdinimas | taip |
| Kiekis | 1 vnt. |
Šios kuprinės pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
- Prekės kodas: SW2876591
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-14 dienos
362.61€
Vėdinama žygio kuprinė su SOS etikete
Deuter Futura Pro 36 yra 36 l talpos unisex žygio kuprinė su vėdinama konstrukcija, SOS etikete ir patogiomis nešimo rankenomis.
| Prekės ženklas | Deuter |
|---|---|
| Modelis | Futura Pro 36 |
| Produkto tipas | Žygio kuprinė |
| Spalva | juoda |
| Talpa | 36 l |
| Svoris | 1,59 kg |
| Matmenys | 690 x 320 x 240 mm |
| Lytis | unisex |
| Aktyvumas | žygiai |
| SOS etikete | taip |
| Nešimo rankenos | taip |
| Vėdinimas | taip |
| Kiekis | 1 vnt. |
Šios kuprinės pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
