Žygio kuprinė Deuter Aircontact Core 60+10, 60 l, juoda
Deuter Aircontact Core 60+10 kuprinė ilgesniems žygiams
Deuter Aircontact Core 60+10 yra žygio kuprinė su išplečiama talpa iki 70 l ir ventiliacijos sistema.
| Prekės ženklas | Deuter |
|---|---|
| Modelis | Aircontact Core 60+10 |
| Produkto tipas | kuprinė |
| Spalva | juoda |
| Talpa | 60 l |
| Išplečiama talpa | 10 l |
| Svoris | 2,1 kg |
| Matmenys | 840 x 340 x 290 mm |
| Suderinamumas | unisex |
| Komplektacija | 1 vnt. |
Kuprinė turi juosmens diržą, SOS etiketę ir išplečiamą konstrukciją, o ventiliacija padeda geriau paskirstyti oro srautą nugaros srityje.
Šios kuprinės pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
- Prekės kodas: SW2876608
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-14 dienos
467.04€
Deuter Aircontact Core 60+10 kuprinė ilgesniems žygiams
Deuter Aircontact Core 60+10 yra žygio kuprinė su išplečiama talpa iki 70 l ir ventiliacijos sistema.
| Prekės ženklas | Deuter |
|---|---|
| Modelis | Aircontact Core 60+10 |
| Produkto tipas | kuprinė |
| Spalva | juoda |
| Talpa | 60 l |
| Išplečiama talpa | 10 l |
| Svoris | 2,1 kg |
| Matmenys | 840 x 340 x 290 mm |
| Suderinamumas | unisex |
| Komplektacija | 1 vnt. |
Kuprinė turi juosmens diržą, SOS etiketę ir išplečiamą konstrukciją, o ventiliacija padeda geriau paskirstyti oro srautą nugaros srityje.
Šios kuprinės pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
