Žygio kuprinė AC Lite 14 SL, grafito spalvos, 14 l
Kuprinė žygiams su ventiliuojama nugarėle
AC Lite 14 SL yra 14 l talpos žygio kuprinė unisex, grafito spalvos, su ventiliuojama nugarėle ir nugaros ventiliacija.
| Modelis | AC Lite 14 SL |
|---|---|
| Produkto tipas | Žygio kuprinė |
| Spalva | Grafito |
| Lytis | Unisex |
| Talpa | 14 l |
| Matmenys | 540 x 280 x 190 mm |
| Svoris | 840 g |
| Ventiliacija | Taip |
| Ventiliuojama nugarėlė | Taip |
| Kiekis | 1 vnt. |
Šios kuprinės pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
- Prekės kodas: SW2876526
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-14 dienos
166.04€
Kuprinė žygiams su ventiliuojama nugarėle
AC Lite 14 SL yra 14 l talpos žygio kuprinė unisex, grafito spalvos, su ventiliuojama nugarėle ir nugaros ventiliacija.
| Modelis | AC Lite 14 SL |
|---|---|
| Produkto tipas | Žygio kuprinė |
| Spalva | Grafito |
| Lytis | Unisex |
| Talpa | 14 l |
| Matmenys | 540 x 280 x 190 mm |
| Svoris | 840 g |
| Ventiliacija | Taip |
| Ventiliuojama nugarėlė | Taip |
| Kiekis | 1 vnt. |
Šios kuprinės pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.

