Žygio kuprinė AC Lite 14 SL, 14 l, mėlyna
Kompaktiška kuprinė žygiams su ventiliuojama nugaros sistema
AC Lite 14 SL – unisex žygio kuprinė su vidiniu rėmu, skirta patogiam daiktų nešiojimui trumpesniuose žygiuose. Tūris – 14 l, spalva – mėlyna.
| Prekės ženklas | nenurodyta |
|---|---|
| Modelis | AC Lite 14 SL |
| Produkto tipas | Žygio kuprinė |
| Spalva | mėlyna |
| Talpa | 14 l |
| Svoris | 840 g |
| Matmenys | 540 × 280 × 190 mm |
| Konstrukcija | vidinis rėmas, ventiliacija, ventiliuojama nugaros dalis |
| Skirta | unisex |
Šios kuprinės pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
- Prekės kodas: SW2876539
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-14 dienos
166.04€
Kompaktiška kuprinė žygiams su ventiliuojama nugaros sistema
AC Lite 14 SL – unisex žygio kuprinė su vidiniu rėmu, skirta patogiam daiktų nešiojimui trumpesniuose žygiuose. Tūris – 14 l, spalva – mėlyna.
| Prekės ženklas | nenurodyta |
|---|---|
| Modelis | AC Lite 14 SL |
| Produkto tipas | Žygio kuprinė |
| Spalva | mėlyna |
| Talpa | 14 l |
| Svoris | 840 g |
| Matmenys | 540 × 280 × 190 mm |
| Konstrukcija | vidinis rėmas, ventiliacija, ventiliuojama nugaros dalis |
| Skirta | unisex |
Šios kuprinės pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.

