Vaikiškas mumijos tipo miegmaišis Deuter Starlight Pro, žalias
Deuter Starlight Pro vaikiškas miegmaišis
Vaikiškas mumijos tipo miegmaišis Deuter Starlight Pro yra žalios spalvos, skirtas naudoti visais metų laikais. Modelis turi užtrauktuką kairėje pusėje ir yra pritaikytas iki 170 cm ūgio naudotojui.
| Prekės ženklas | Deuter |
|---|---|
| Modelis | Starlight Pro |
| Produkto tipas | Vaikiškas mumijos tipo miegmaišis |
| Spalva | žalia |
| Užsegimas | užtrauktukas |
| Pusė | kairė pusė |
| Naudotojo ūgis | iki 170 cm |
| Gylis | 440 mm |
| Plotis | 670 mm |
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Didžiausias naudotojo ūgis | 170 cm |
| Plotis | 670 mm |
| Gylis | 440 mm |
| Maksimalus plotis | 19 cm |
| Minimalus plotis | 16 cm |
| Pakuotės plotis | 230 mm |
| Pakuotės aukštis | 380 mm |
Prekės pristatymo terminas pateikiamas prie šio miegmaišio informacijos.
- Prekės kodas: SW2876542
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-14 dienos
212.11€
Deuter Starlight Pro vaikiškas miegmaišis
Vaikiškas mumijos tipo miegmaišis Deuter Starlight Pro yra žalios spalvos, skirtas naudoti visais metų laikais. Modelis turi užtrauktuką kairėje pusėje ir yra pritaikytas iki 170 cm ūgio naudotojui.
| Prekės ženklas | Deuter |
|---|---|
| Modelis | Starlight Pro |
| Produkto tipas | Vaikiškas mumijos tipo miegmaišis |
| Spalva | žalia |
| Užsegimas | užtrauktukas |
| Pusė | kairė pusė |
| Naudotojo ūgis | iki 170 cm |
| Gylis | 440 mm |
| Plotis | 670 mm |
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Didžiausias naudotojo ūgis | 170 cm |
| Plotis | 670 mm |
| Gylis | 440 mm |
| Maksimalus plotis | 19 cm |
| Minimalus plotis | 16 cm |
| Pakuotės plotis | 230 mm |
| Pakuotės aukštis | 380 mm |
Prekės pristatymo terminas pateikiamas prie šio miegmaišio informacijos.

