Turistinė kuprinė 14+3, pilka
Kuprinė su petnešomis ir šonine kišene
Turistinė kuprinė yra unisex tipo, pilkos, vientisos spalvos, užsegama užtrauktuku. Ji turi nešimo rankenas, reguliuojamą peties diržą ir išorinę šoninę kišenę.
| Produkto tipas | turistinė kuprinė |
|---|---|
| Spalva | pilka |
| Spalvynas | vienspalvis |
| Užsegimas | užtrauktukas |
| Svoris | 860 g |
| Talpa | 14 l |
| Matmenys | 480 x 240 mm |
| Lytis | unisex |
| Kiekis | 1 vnt. |
Pristatymo informacija šiai kuprinei pateikiama jos prekės puslapyje.
- Prekės kodas: SW2876566
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-14 dienos
196.75€
Kuprinė su petnešomis ir šonine kišene
Turistinė kuprinė yra unisex tipo, pilkos, vientisos spalvos, užsegama užtrauktuku. Ji turi nešimo rankenas, reguliuojamą peties diržą ir išorinę šoninę kišenę.
| Produkto tipas | turistinė kuprinė |
|---|---|
| Spalva | pilka |
| Spalvynas | vienspalvis |
| Užsegimas | užtrauktukas |
| Svoris | 860 g |
| Talpa | 14 l |
| Matmenys | 480 x 240 mm |
| Lytis | unisex |
| Kiekis | 1 vnt. |
Pristatymo informacija šiai kuprinei pateikiama jos prekės puslapyje.

