Thule Chasm 22 l juodas minkštas vežimėlis
Thule Chasm kelioninis vežimėlis su ratukais
Thule Chasm – juodas kelioninis vežimėlis su minkšta išorine konstrukcija, dviem ratukais ir ištraukiama rankena. Tūris – 22 l, todėl jis tinka kompaktiškam bagažui susidėti.
| Prekės ženklas | Thule |
|---|---|
| Modelis | Chasm |
| Produkto tipas | Kelioninis vežimėlis |
| Spalva | juoda |
| Medžiaga | poliesteris |
| Svoris | 3,3 kg |
| Tūris | 22 l |
| Užsegimas | užtrauktukas |
| Ratukai | 2 |
| Garantija | 5 metai |
| Matmenys | Reikšmė |
|---|---|
| Aukštis | 290 mm |
| Plotis | 545 mm |
| Gylis | 345 mm |
Prekės pristatymo terminas rodomas šios prekės informacijos puslapyje.
- Prekės kodas: SW2876616
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-14 dienos
374.89€
Thule Chasm kelioninis vežimėlis su ratukais
Thule Chasm – juodas kelioninis vežimėlis su minkšta išorine konstrukcija, dviem ratukais ir ištraukiama rankena. Tūris – 22 l, todėl jis tinka kompaktiškam bagažui susidėti.
| Prekės ženklas | Thule |
|---|---|
| Modelis | Chasm |
| Produkto tipas | Kelioninis vežimėlis |
| Spalva | juoda |
| Medžiaga | poliesteris |
| Svoris | 3,3 kg |
| Tūris | 22 l |
| Užsegimas | užtrauktukas |
| Ratukai | 2 |
| Garantija | 5 metai |
| Matmenys | Reikšmė |
|---|---|
| Aukštis | 290 mm |
| Plotis | 545 mm |
| Gylis | 345 mm |
Prekės pristatymo terminas rodomas šios prekės informacijos puslapyje.











