The North Face juodas sportinis krepšys 62 l
Kelioninis krepšys su vandeniui atsparia išore
The North Face sportinis krepšys yra 62 l talpos, su užtrauktuku, rankenomis ir paminkštintu peties diržu. Juoda, vienspalvė išorė pritaikyta kelionėms, o vidus pagamintas iš poliesterio.
| Prekės ženklas | The North Face |
|---|---|
| Produkto tipas | Sportinis krepšys |
| Medžiaga | Perdirbtas plastikas, termoplastinis poliuretanas (TPU) |
| Spalva | juoda |
| Talpa | 62 l |
| Užsegimas | užtrauktukas |
| Vidinė medžiaga | poliesteris |
| Svoris | 1,28 kg |
| Savybės | vandeniui atsparus, su rankenomis, paminkštintas peties diržas, išorinė kišenė, skyrius asmens dokumentui |
| Matmenys | Reikšmė |
|---|---|
| Plotis | 686 mm |
| Gylis | 406 mm |
| Aukštis | 316 mm |
Šio sportinio krepšio pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
- Prekės kodas: SW2876546
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-14 dienos
218.24€
Kelioninis krepšys su vandeniui atsparia išore
The North Face sportinis krepšys yra 62 l talpos, su užtrauktuku, rankenomis ir paminkštintu peties diržu. Juoda, vienspalvė išorė pritaikyta kelionėms, o vidus pagamintas iš poliesterio.
| Prekės ženklas | The North Face |
|---|---|
| Produkto tipas | Sportinis krepšys |
| Medžiaga | Perdirbtas plastikas, termoplastinis poliuretanas (TPU) |
| Spalva | juoda |
| Talpa | 62 l |
| Užsegimas | užtrauktukas |
| Vidinė medžiaga | poliesteris |
| Svoris | 1,28 kg |
| Savybės | vandeniui atsparus, su rankenomis, paminkštintas peties diržas, išorinė kišenė, skyrius asmens dokumentui |
| Matmenys | Reikšmė |
|---|---|
| Plotis | 686 mm |
| Gylis | 406 mm |
| Aukštis | 316 mm |
Šio sportinio krepšio pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.







