Moteriški zomšiniai sportiniai batai ant platformos Zazoo N408S7, smėlio spalvos
Zazoo N408S7 sportiniai batai ant platformos
Moteriški sportiniai batai iš natūralios zomšos, su platforma ir klasikiniais raišteliais. Odinis vidpadis suteikia papildomo patogumo avint ilgesnį laiką.
| Prekės ženklas | Modelis | Produkto tipas | Medžiaga | Vidpadis | Spalva |
|---|---|---|---|---|---|
| Zazoo | N408S7 | moteriški sportiniai batai | natūrali zomša | oda | smėlio spalvos |
Pristatymo informaciją apie šiuos sportinius batus rasite prie prekės duomenų.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Batų plotis | G |
| Bendras ilgis | 7 cm |
| Bendras svoris gramais | 1240 |
| Būklė | Nowy |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Polska |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | beżowy |
| Pamušalas | Leather |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3,5 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: ZAZOO
- Prekės kodas: BSB43663
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-14 dienos
128.85€
Zazoo N408S7 sportiniai batai ant platformos
Moteriški sportiniai batai iš natūralios zomšos, su platforma ir klasikiniais raišteliais. Odinis vidpadis suteikia papildomo patogumo avint ilgesnį laiką.
| Prekės ženklas | Modelis | Produkto tipas | Medžiaga | Vidpadis | Spalva |
|---|---|---|---|---|---|
| Zazoo | N408S7 | moteriški sportiniai batai | natūrali zomša | oda | smėlio spalvos |
Pristatymo informaciją apie šiuos sportinius batus rasite prie prekės duomenų.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Batų plotis | G |
| Bendras ilgis | 7 cm |
| Bendras svoris gramais | 1240 |
| Būklė | Nowy |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Polska |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | beżowy |
| Pamušalas | Leather |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3,5 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |










