Moteriški sportiniai batai iš natūralios odos Zazoo N1234S2, balti/raudoni
Moteriški sportiniai batai iš natūralios odos
Šie moteriški sportiniai batai iš natūralios odos yra žemo, klasikinio fasono ir skirti kasdieniam avėjimui. Šoną puošia trys juostos, o klasikiniai raišteliai leidžia patogiai pritaikyti avalynę prie pėdos.
Švelnus odinis vidpadis suteikia papildomo komforto, o baltos ir raudonos spalvų derinys modelį paverčia lengvai derinamu prie įvairių įvaizdžių. Renkantis dydį, rekomenduojama vadovautis dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 7 cm |
| Bendras svoris gramais | 990 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Polska |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2 cm |
| plotis centimetrais | 18 |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | White |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: ZAZOO
- Prekės kodas: BSB43324
Moteriški sportiniai batai iš natūralios odos
Šie moteriški sportiniai batai iš natūralios odos yra žemo, klasikinio fasono ir skirti kasdieniam avėjimui. Šoną puošia trys juostos, o klasikiniai raišteliai leidžia patogiai pritaikyti avalynę prie pėdos.
Švelnus odinis vidpadis suteikia papildomo komforto, o baltos ir raudonos spalvų derinys modelį paverčia lengvai derinamu prie įvairių įvaizdžių. Renkantis dydį, rekomenduojama vadovautis dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 7 cm |
| Bendras svoris gramais | 990 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Polska |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2 cm |
| plotis centimetrais | 18 |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | White |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |









