Moteriški odiniai sportiniai bateliai su platforma
Moteriški bateliai su masyvia platforma
Šie moteriški sportiniai bateliai pasiūti iš natūralios odos, turi klasikinį suvarstymą ir masyvią platformą. Viduje įdėtas minkštas natūralios odos vidpadis, o balta spalva suteikia modeliui universalų vaizdą.
| Prekės ženklas | Zazoo |
|---|---|
| Modelis | N1000S3 |
| Produkto tipas | Moteriški sportiniai bateliai |
| Medžiaga | natūrali oda |
| Spalva | balta |
| Platforma | masyvi platforma |
| Užsegimas | suvarstomi |
Šių batelių pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 13 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 7 cm |
| Bendras svoris gramais | 1516.67 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 35 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Polska |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | Leather |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 6,5 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | White |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: ZAZOO
- Prekės kodas: BSB43664
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-14 dienos
139.00€
Moteriški bateliai su masyvia platforma
Šie moteriški sportiniai bateliai pasiūti iš natūralios odos, turi klasikinį suvarstymą ir masyvią platformą. Viduje įdėtas minkštas natūralios odos vidpadis, o balta spalva suteikia modeliui universalų vaizdą.
| Prekės ženklas | Zazoo |
|---|---|
| Modelis | N1000S3 |
| Produkto tipas | Moteriški sportiniai bateliai |
| Medžiaga | natūrali oda |
| Spalva | balta |
| Platforma | masyvi platforma |
| Užsegimas | suvarstomi |
Šių batelių pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 13 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 7 cm |
| Bendras svoris gramais | 1516.67 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 35 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Polska |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | Leather |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 6,5 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | White |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |









