Moteriški žemi odiniai sportiniai bateliai Zazoo N1068, smėlio spalvos
Moteriški žemi sportiniai bateliai iš natūralios odos
Zazoo N1068 – moteriški žemi sportiniai bateliai su raišteliais, pagaminti iš natūralios odos. Smėlio spalvos modelis skirtas laisvalaikio deriniams, o minkštas vidpadis suteikia patogumo avint visą dieną.
| Dydis | Vidpadžio ilgis |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| 41 | 27 cm |
Šių sportinių batelių pristatymo informacija pateikiama prie prekės duomenų.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 990 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Dydžiai | Typical - we suggest choosing the size you are wearing |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Polska |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2 cm |
| plotis centimetrais | 18 |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: ZAZOO
- Prekės kodas: BSB43323
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-12 dienos
122.22€
Moteriški žemi sportiniai bateliai iš natūralios odos
Zazoo N1068 – moteriški žemi sportiniai bateliai su raišteliais, pagaminti iš natūralios odos. Smėlio spalvos modelis skirtas laisvalaikio deriniams, o minkštas vidpadis suteikia patogumo avint visą dieną.
| Dydis | Vidpadžio ilgis |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| 41 | 27 cm |
Šių sportinių batelių pristatymo informacija pateikiama prie prekės duomenų.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 990 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Dydžiai | Typical - we suggest choosing the size you are wearing |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Polska |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2 cm |
| plotis centimetrais | 18 |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |









