Moteriški sportinio stiliaus bateliai iš odos imitacijos, smėlio spalvos
Žemi moteriški bateliai su raišteliais
Moteriški bateliai iš odos imitacijos pasižymi žemu, klasikiniu siluetu, o raišteliai leidžia patogiau pritaikyti juos prie pėdos. Minkštas vidpadis suteikia papildomo patogumo avint ilgiau.
Šis modelis tinka prie įvairių kasdienių derinių, o neutrali smėlio spalva lengvai priderinama prie skirtingo stiliaus avalynės. Prie šių batelių pateikiama pristatymo informacija yra rodoma atskirai prekės puslapyje.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 691.17 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 29 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2 cm |
| plotis centimetrais | 13 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB43647
Žemi moteriški bateliai su raišteliais
Moteriški bateliai iš odos imitacijos pasižymi žemu, klasikiniu siluetu, o raišteliai leidžia patogiau pritaikyti juos prie pėdos. Minkštas vidpadis suteikia papildomo patogumo avint ilgiau.
Šis modelis tinka prie įvairių kasdienių derinių, o neutrali smėlio spalva lengvai priderinama prie skirtingo stiliaus avalynės. Prie šių batelių pateikiama pristatymo informacija yra rodoma atskirai prekės puslapyje.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 691.17 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 29 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2 cm |
| plotis centimetrais | 13 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |








