Moteriški smėlio spalvos sportiniai bateliai ant platformos Amalfi
Moteriški sportiniai bateliai su platforma ir raišteliais
Šie moteriški sportiniai bateliai pasiūti iš tekstilės, yra žemo aulo, su raišteliais ir masyvia platforma. Gale įsiūta eko odos detalė suteikia modeliui išskirtinį akcentą.
| Prekės ženklas | Amalfi |
|---|---|
| Produkto tipas | Moteriški sportiniai bateliai |
| Medžiaga | Tekstilė |
| Spalva | smėlio |
| Platforma | Taip |
| Užsegimas | Raišteliai |
Žemo aulo fasonas ir raišteliai padeda bateliams geriau priglusti prie pėdos, o platforma suteikia papildomo aukščio.
Šių sportinių batelių pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1200 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4,5 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB43649
Moteriški sportiniai bateliai su platforma ir raišteliais
Šie moteriški sportiniai bateliai pasiūti iš tekstilės, yra žemo aulo, su raišteliais ir masyvia platforma. Gale įsiūta eko odos detalė suteikia modeliui išskirtinį akcentą.
| Prekės ženklas | Amalfi |
|---|---|
| Produkto tipas | Moteriški sportiniai bateliai |
| Medžiaga | Tekstilė |
| Spalva | smėlio |
| Platforma | Taip |
| Užsegimas | Raišteliai |
Žemo aulo fasonas ir raišteliai padeda bateliams geriau priglusti prie pėdos, o platforma suteikia papildomo aukščio.
Šių sportinių batelių pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1200 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4,5 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |







