Moteriški sportiniai laisvalaikio bateliai su platforma Amalfi, balti
Balti moteriški bateliai su platforma Amalfi
Moteriški sportiniai laisvalaikio bateliai su tekstiliniu viršumi, žemu suvarstomu aulu ir platforma. Nugaroje yra eko odos intarpas.
| Produkto tipas | sportiniai laisvalaikio bateliai |
|---|---|
| Medžiaga | tekstilė |
| Spalva | balta |
| Užsegimas | suvarstomi |
| Platforma | yra |
| Detalė | eko odos intarpas nugarinėje dalyje |
Šių batelių pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1200 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4,5 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Spalva | White |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB43648
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-14 dienos
37.53€
Balti moteriški bateliai su platforma Amalfi
Moteriški sportiniai laisvalaikio bateliai su tekstiliniu viršumi, žemu suvarstomu aulu ir platforma. Nugaroje yra eko odos intarpas.
| Produkto tipas | sportiniai laisvalaikio bateliai |
|---|---|
| Medžiaga | tekstilė |
| Spalva | balta |
| Užsegimas | suvarstomi |
| Platforma | yra |
| Detalė | eko odos intarpas nugarinėje dalyje |
Šių batelių pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1200 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4,5 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Spalva | White |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |






