Moteriški sportiniai bateliai ant platformos Amalfi
Žemi raišteliais suvarstomi bateliai su platforma
Moteriški sportiniai bateliai „Amalfi“ pasižymi žemu, raišteliais suvarstomu fasonu, tekstiline viršutine dalimi ir masyvia platforma. Nugaroje įsiūta eko odos detalė suteikia modeliui išskirtinį akcentą.
| Modelis | Amalfi |
|---|---|
| Produkto tipas | moteriški sportiniai bateliai |
| Spalva | juoda |
| Medžiaga | tekstilinė viršutinė dalis |
| Užsegimas | raišteliai |
| Platforma | taip |
Šių batelių pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1200 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4,5 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Spalva | Black |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB43650
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-14 dienos
37.53€
Žemi raišteliais suvarstomi bateliai su platforma
Moteriški sportiniai bateliai „Amalfi“ pasižymi žemu, raišteliais suvarstomu fasonu, tekstiline viršutine dalimi ir masyvia platforma. Nugaroje įsiūta eko odos detalė suteikia modeliui išskirtinį akcentą.
| Modelis | Amalfi |
|---|---|
| Produkto tipas | moteriški sportiniai bateliai |
| Spalva | juoda |
| Medžiaga | tekstilinė viršutinė dalis |
| Užsegimas | raišteliai |
| Platforma | taip |
Šių batelių pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1200 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4,5 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Spalva | Black |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |










