Moteriški sportiniai bateliai su platforma Kobbo
Moteriški sportiniai bateliai kasdieniam dėvėjimui
Lengvi sportiniai bateliai iš kvėpuojančios tekstilinės medžiagos pasižymi įsispiriama forma, elastingomis gumelėmis vietoje raištelių ir minkštu vidpadžiu. Platforma subtiliai pakelia siluetą, o juoda spalva suteikia modeliui universalumo.
| Prekės ženklas | Kobbo |
|---|---|
| Produkto tipas | Moteriški sportiniai bateliai |
| Medžiaga | Tekstilinė |
| Spalva | Juoda |
| Platforma | Yra |
| Užsegimas | Įsispiriami su elastingomis gumelėmis |
| Dydžiai | 36-23 cm, 37-23,5 cm, 38-24 cm, 39-24,5 cm, 40-25,5 cm, 41-26 cm |
Prieš pasirinkdami dydį, vadovaukitės dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Batų plotis | G |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1426 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4 cm |
| plotis centimetrais | 23 |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Black |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |
- Gramintojas: KOBBO
- Prekės kodas: BSB43401
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-07 dienos
66.96€
Moteriški sportiniai bateliai kasdieniam dėvėjimui
Lengvi sportiniai bateliai iš kvėpuojančios tekstilinės medžiagos pasižymi įsispiriama forma, elastingomis gumelėmis vietoje raištelių ir minkštu vidpadžiu. Platforma subtiliai pakelia siluetą, o juoda spalva suteikia modeliui universalumo.
| Prekės ženklas | Kobbo |
|---|---|
| Produkto tipas | Moteriški sportiniai bateliai |
| Medžiaga | Tekstilinė |
| Spalva | Juoda |
| Platforma | Yra |
| Užsegimas | Įsispiriami su elastingomis gumelėmis |
| Dydžiai | 36-23 cm, 37-23,5 cm, 38-24 cm, 39-24,5 cm, 40-25,5 cm, 41-26 cm |
Prieš pasirinkdami dydį, vadovaukitės dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Batų plotis | G |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1426 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4 cm |
| plotis centimetrais | 23 |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Black |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |








