Moteriški įsispiriami sportiniai bateliai su platforma Kobbo, juodi
Moteriški įsispiriami sportiniai bateliai su platforma
Lengvi moteriški sportiniai bateliai su įsispiriamu aulu yra praktiškas pasirinkimas kasdienai. Pralaidi orui viršutinė dalis padeda išlaikyti komfortą šiltesnėmis dienomis, o platforma subtiliai pakelia siluetą. Minkštas vidpadis prisitaiko prie pėdos ir suteikia patogumo dėvint visą dieną.
Renkantis dydį, rekomenduojame vadovautis dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Batų plotis | G |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1426 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4 cm |
| plotis centimetrais | 23 |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Black |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |
- Gramintojas: KOBBO
- Prekės kodas: BSB43403
Moteriški įsispiriami sportiniai bateliai su platforma
Lengvi moteriški sportiniai bateliai su įsispiriamu aulu yra praktiškas pasirinkimas kasdienai. Pralaidi orui viršutinė dalis padeda išlaikyti komfortą šiltesnėmis dienomis, o platforma subtiliai pakelia siluetą. Minkštas vidpadis prisitaiko prie pėdos ir suteikia patogumo dėvint visą dieną.
Renkantis dydį, rekomenduojame vadovautis dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Batų plotis | G |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1426 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4 cm |
| plotis centimetrais | 23 |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Black |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |







