Moteriški sportiniai bateliai ant platformos Kobbo 102425, smėlio spalvos
Sportiniai bateliai kasdieniam patogumui
Moteriški sportiniai bateliai iš kvėpuojančios tekstilinės medžiagos su platforma ir įaunamiu aulu. Elastinės juostos imituoja suvarstymą, o minkštas vidpadis suteikia papildomo komforto avint visą dieną.
| Prekės ženklas | Kobbo |
|---|---|
| Modelis | 102425 |
| Produkto tipas | Sportiniai bateliai |
| Medžiaga | Tekstilinė medžiaga |
| Spalva | Smėlio spalvos |
| Platforma | Taip |
| Užsegimas | Įaunami |
| Dydis | 36–23 cm / 37–23,5 cm / 38–24 cm / 39–24,5 cm / 40–25,5 cm / 41–26 cm |
Renkantis dydį, vadovaukitės pateikta dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Batų plotis | G |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1426 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4 cm |
| plotis centimetrais | 23 |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |
- Gramintojas: KOBBO
- Prekės kodas: BSB43400
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-07 dienos
66.96€
Sportiniai bateliai kasdieniam patogumui
Moteriški sportiniai bateliai iš kvėpuojančios tekstilinės medžiagos su platforma ir įaunamiu aulu. Elastinės juostos imituoja suvarstymą, o minkštas vidpadis suteikia papildomo komforto avint visą dieną.
| Prekės ženklas | Kobbo |
|---|---|
| Modelis | 102425 |
| Produkto tipas | Sportiniai bateliai |
| Medžiaga | Tekstilinė medžiaga |
| Spalva | Smėlio spalvos |
| Platforma | Taip |
| Užsegimas | Įaunami |
| Dydis | 36–23 cm / 37–23,5 cm / 38–24 cm / 39–24,5 cm / 40–25,5 cm / 41–26 cm |
Renkantis dydį, vadovaukitės pateikta dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Batų plotis | G |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1426 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4 cm |
| plotis centimetrais | 23 |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |







