Moteriški įsispiriami sportiniai bateliai Kobbo 102424, smėlio spalvos
Patogūs įsispiriami bateliai kasdienai
Įsispiriami sportiniai bateliai iš pralaidaus audinio yra lengvas pasirinkimas kasdieniam avėjimui. Tinklinio tipo viršus padeda išlaikyti oro pralaidumą, o platforma suteikia šiek tiek paaukštinimo ir stabilumo einant. Minkštas vidpadis prisitaiko prie pėdos, todėl avalynę patogu avėti visą dieną.
Renkantis dydį, rekomenduojama vadovautis dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Batų plotis | G |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1426 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | beżowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4 cm |
| plotis centimetrais | 23 |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |
- Gramintojas: KOBBO
- Prekės kodas: BSB43402
Patogūs įsispiriami bateliai kasdienai
Įsispiriami sportiniai bateliai iš pralaidaus audinio yra lengvas pasirinkimas kasdieniam avėjimui. Tinklinio tipo viršus padeda išlaikyti oro pralaidumą, o platforma suteikia šiek tiek paaukštinimo ir stabilumo einant. Minkštas vidpadis prisitaiko prie pėdos, todėl avalynę patogu avėti visą dieną.
Renkantis dydį, rekomenduojama vadovautis dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Batų plotis | G |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1426 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | beżowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4 cm |
| plotis centimetrais | 23 |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |









