Moteriška turistinė kuprinė Deuter Guide 32 + 8 SL
Deuter Guide 32 + 8 SL kuprinė su hidratacijos sistema
Deuter Guide 32 + 8 SL – moteriška turistinė kuprinė su viršutiniu užkrovimu, skirta žygiams ir ilgesnėms išvykoms. Ji suderinama su 3 l gertuvės sistema ir turi nugaros ventiliaciją.
| Prekės ženklas | Deuter |
|---|---|
| Modelis | Guide 32 + 8 SL |
| Produkto tipas | turistinė kuprinė |
| Medžiaga | poliamidas (PA), poliesteris |
| Spalva | lagoon blue |
| Talpa | 32 + 8 l |
| Svoris | 1,11 kg |
| Maksimali apkrova | 12 kg |
| Suderinamumas | su 3 l gertuvės sistema |
| Komplektacija | nuimamas lietaus / vėjo užvalkalas |
- Reguliuojami diržai ir krūtinės bei juosmens diržai.
- Viduje yra hidratacijos sistemos skyrius ir kišenė su užtrauktuku.
- Išorėje įrengtos dvi šoninės kišenės ir viršutinė kišenė.
- Yra saugos švilpukas, kilpos įrangai, vieta ledkirčiui, šalmo laikiklis ir raktų segtukas.
| Matmenys | Reikšmė |
|---|---|
| Aukštis | 660 mm |
| Plotis | 290 mm |
| Gylis | 250 mm |
| Rekomenduojamas naudotojo ūgis | 170–195 cm |
Šios kuprinės pristatymo terminas nurodomas prie prekės informacijos.
- Prekės kodas: SW2876619
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-14 dienos
310.39€
Deuter Guide 32 + 8 SL kuprinė su hidratacijos sistema
Deuter Guide 32 + 8 SL – moteriška turistinė kuprinė su viršutiniu užkrovimu, skirta žygiams ir ilgesnėms išvykoms. Ji suderinama su 3 l gertuvės sistema ir turi nugaros ventiliaciją.
| Prekės ženklas | Deuter |
|---|---|
| Modelis | Guide 32 + 8 SL |
| Produkto tipas | turistinė kuprinė |
| Medžiaga | poliamidas (PA), poliesteris |
| Spalva | lagoon blue |
| Talpa | 32 + 8 l |
| Svoris | 1,11 kg |
| Maksimali apkrova | 12 kg |
| Suderinamumas | su 3 l gertuvės sistema |
| Komplektacija | nuimamas lietaus / vėjo užvalkalas |
- Reguliuojami diržai ir krūtinės bei juosmens diržai.
- Viduje yra hidratacijos sistemos skyrius ir kišenė su užtrauktuku.
- Išorėje įrengtos dvi šoninės kišenės ir viršutinė kišenė.
- Yra saugos švilpukas, kilpos įrangai, vieta ledkirčiui, šalmo laikiklis ir raktų segtukas.
| Matmenys | Reikšmė |
|---|---|
| Aukštis | 660 mm |
| Plotis | 290 mm |
| Gylis | 250 mm |
| Rekomenduojamas naudotojo ūgis | 170–195 cm |
Šios kuprinės pristatymo terminas nurodomas prie prekės informacijos.


