Moteriška trekkingo kuprinė Deuter Aircontact Core 45+10 SL
Deuter Aircontact Core 45+10 SL kuprinė žygiams
Deuter Aircontact Core 45+10 SL – moteriška trekkingo kuprinė su reguliuojamais diržais, klubų diržu ir krūtinės dirželiu. Tinka žygiams bei trekkingui, o pagrindinė spalva yra oranžinė.
| Prekės ženklas | Deuter |
|---|---|
| Modelis | Aircontact Core 45+10 SL |
| Produkto tipas | Trekingo kuprinė |
| Medžiaga | poliamidas, poliesteris |
| Spalva | oranžinė |
| Užsegimas | sagtis, užtrauktukas |
| Svoris | 2,03 kg |
| Matmenys | 300 × 240 × 750 mm |
| Suderinamumas | nėra integruotos hidratacijos sistemos |
| Komplektacija | rankena nešimui, priekinė, viršutinė, šoninė ir ant klubų diržo esančios kišenės, kilpos turistinei įrangai |
Kuprinė turi nugaros ventiliaciją, ventiliuojamą nugaros dalį, klubų diržą, krūtinės dirželį ir atramos sistemą, taip pat vidinį skyrių vandens sistemai bei skyrių drėgniems daiktams.
Šios kuprinės pristatymo informacija pateikiama prie prekės duomenų.
- Prekės kodas: SW2876540
Deuter Aircontact Core 45+10 SL kuprinė žygiams
Deuter Aircontact Core 45+10 SL – moteriška trekkingo kuprinė su reguliuojamais diržais, klubų diržu ir krūtinės dirželiu. Tinka žygiams bei trekkingui, o pagrindinė spalva yra oranžinė.
| Prekės ženklas | Deuter |
|---|---|
| Modelis | Aircontact Core 45+10 SL |
| Produkto tipas | Trekingo kuprinė |
| Medžiaga | poliamidas, poliesteris |
| Spalva | oranžinė |
| Užsegimas | sagtis, užtrauktukas |
| Svoris | 2,03 kg |
| Matmenys | 300 × 240 × 750 mm |
| Suderinamumas | nėra integruotos hidratacijos sistemos |
| Komplektacija | rankena nešimui, priekinė, viršutinė, šoninė ir ant klubų diržo esančios kišenės, kilpos turistinei įrangai |
Kuprinė turi nugaros ventiliaciją, ventiliuojamą nugaros dalį, klubų diržą, krūtinės dirželį ir atramos sistemą, taip pat vidinį skyrių vandens sistemai bei skyrių drėgniems daiktams.
Šios kuprinės pristatymo informacija pateikiama prie prekės duomenų.











