Kuprinės transportavimo užvalkalas Osprey Airporter Small
Kuprinės apsauga transportuojant
Osprey Airporter Small – juodos spalvos nailoninis kuprinės transportavimo užvalkalas.
| Prekės ženklas | Osprey |
|---|---|
| Modelis | Airporter Small |
| Produkto tipas | kuprinės transportavimo užvalkalas |
| Medžiaga | nailonas |
| Spalva | juoda |
| Tūris | 90 l |
| Matmenys | 350 x 770 x 320 mm |
| Svoris | 400 g |
Aktualus šios prekės pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
- Prekės kodas: SW2876538
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-14 dienos
102.56€
Kuprinės apsauga transportuojant
Osprey Airporter Small – juodos spalvos nailoninis kuprinės transportavimo užvalkalas.
| Prekės ženklas | Osprey |
|---|---|
| Modelis | Airporter Small |
| Produkto tipas | kuprinės transportavimo užvalkalas |
| Medžiaga | nailonas |
| Spalva | juoda |
| Tūris | 90 l |
| Matmenys | 350 x 770 x 320 mm |
| Svoris | 400 g |
Aktualus šios prekės pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.


