Kuprinė Deuter Freerider 24, 24 l
Kuprinė aktyvioms slidinėjimo išvykoms
Deuter Freerider 24 – unisex kuprinė su užtrauktuku, skirta slidinėjimo turams. Jos talpa yra 24 l, todėl patogu susidėti reikalingiausius daiktus dienos išvykai.
| Prekės ženklas | Deuter |
|---|---|
| Modelis | Freerider 24 |
| Produkto tipas | kuprinė |
| Spalva | geltona |
| Užsegimas | užtrauktukas |
| Talpa | 24 l |
| Matmenys | 330 x 550 x 160 mm |
| Svoris | 970 g |
| Lytis | unisex |
| Paskirtis | slidinėjimo turai |
| SOS etiketė | taip |
Šios kuprinės pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
- Prekės kodas: SW2876610
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-14 dienos
273.53€
Kuprinė aktyvioms slidinėjimo išvykoms
Deuter Freerider 24 – unisex kuprinė su užtrauktuku, skirta slidinėjimo turams. Jos talpa yra 24 l, todėl patogu susidėti reikalingiausius daiktus dienos išvykai.
| Prekės ženklas | Deuter |
|---|---|
| Modelis | Freerider 24 |
| Produkto tipas | kuprinė |
| Spalva | geltona |
| Užsegimas | užtrauktukas |
| Talpa | 24 l |
| Matmenys | 330 x 550 x 160 mm |
| Svoris | 970 g |
| Lytis | unisex |
| Paskirtis | slidinėjimo turai |
| SOS etiketė | taip |
Šios kuprinės pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
