Futura Air Trek 50 + 10 kuprinė, juoda
Kalnams ir žygiams skirta kuprinė su ventiliacija
Futura Air Trek 50 + 10 yra unisex kuprinė, skirta kalnų žygiams, su reguliuojamais diržais, krūtinės dirželiu, juosmens diržu ir SOS etikete.
| Prekės ženklas | nenurodytas |
|---|---|
| Modelis | Futura Air Trek 50 + 10 |
| Produkto tipas | kuprinė |
| Sudėtis | poliamidas, polietilenosulfonas (PES) |
| Spalva | juoda |
| Užsegimas | sagtis, užtrauktukas |
| Talpa | 50 l |
| Išplečiama talpa | 60 l |
| Svoris | 2,05 kg |
| Matmenys | 750 x 340 x 250 mm |
| Suderinamumas | unisex |
| Komplektacija | 1 pagrindinis skyrius, šoninė kišenė |
Kuprinė pildoma iš viršaus ir turi ventiliacijos sistemą, todėl turinį patogu pasiekti kelionės metu.
Šios kuprinės pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
- Prekės kodas: SW2876527
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-14 dienos
374.89€
Kalnams ir žygiams skirta kuprinė su ventiliacija
Futura Air Trek 50 + 10 yra unisex kuprinė, skirta kalnų žygiams, su reguliuojamais diržais, krūtinės dirželiu, juosmens diržu ir SOS etikete.
| Prekės ženklas | nenurodytas |
|---|---|
| Modelis | Futura Air Trek 50 + 10 |
| Produkto tipas | kuprinė |
| Sudėtis | poliamidas, polietilenosulfonas (PES) |
| Spalva | juoda |
| Užsegimas | sagtis, užtrauktukas |
| Talpa | 50 l |
| Išplečiama talpa | 60 l |
| Svoris | 2,05 kg |
| Matmenys | 750 x 340 x 250 mm |
| Suderinamumas | unisex |
| Komplektacija | 1 pagrindinis skyrius, šoninė kišenė |
Kuprinė pildoma iš viršaus ir turi ventiliacijos sistemą, todėl turinį patogu pasiekti kelionės metu.
Šios kuprinės pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.

