Deuter turistinė kuprinė 24 l mėlyna
Turistinė kuprinė su patogiomis reguliavimo funkcijomis
Deuter turistinė kuprinė yra 24 l talpos, mėlynos spalvos, su krūtinės ir juosmens diržais. Ji turi vieną pagrindinį skyrių, priekinę ir šoninę kišenes, o ventiliuojama konstrukcija padeda geriau išlaikyti oro cirkuliaciją.
| Prekės ženklas | Deuter |
|---|---|
| Produkto tipas | Turistinė kuprinė |
| Spalva | mėlyna |
| Medžiaga | PES |
| Talpa | 24 l |
| Svoris | 1,06 kg |
| Matmenys | 540 x 340 x 240 mm |
| Užsegimas | segė, užtrauktukas |
Šios kuprinės pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
- Prekės kodas: SW2876528
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-14 dienos
187.53€
Turistinė kuprinė su patogiomis reguliavimo funkcijomis
Deuter turistinė kuprinė yra 24 l talpos, mėlynos spalvos, su krūtinės ir juosmens diržais. Ji turi vieną pagrindinį skyrių, priekinę ir šoninę kišenes, o ventiliuojama konstrukcija padeda geriau išlaikyti oro cirkuliaciją.
| Prekės ženklas | Deuter |
|---|---|
| Produkto tipas | Turistinė kuprinė |
| Spalva | mėlyna |
| Medžiaga | PES |
| Talpa | 24 l |
| Svoris | 1,06 kg |
| Matmenys | 540 x 340 x 240 mm |
| Užsegimas | segė, užtrauktukas |
Šios kuprinės pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.

