Bėgimo nerka Deuter Shortrail I, juoda
Juoda bėgimo nerka su reguliuojamais diržais
Deuter Shortrail I – bėgimui skirta nerka su užtrauktuku, dviem išorinėmis kišenėmis ir reguliuojamais diržais. Pagrindinė spalva – juoda, o gaminiui naudojama poliamido medžiaga.
| Prekės ženklas | Deuter |
|---|---|
| Modelis | Shortrail I |
| Produkto tipas | bėgimo nerka |
| Spalva | juoda |
| Medžiaga | poliamidas |
| Užsegimas | užtrauktukas |
| Išorinės kišenės | 2 |
| Reguliavimas | reguliuojami diržai |
| Skirta | suaugusiesiems |
| Svoris | 110 g |
| Matmenys | 410 x 110 x 10 mm |
Aktualus šios bėgimo nerkos pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
- Prekės kodas: SW2876525
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-14 dienos
82.67€
Juoda bėgimo nerka su reguliuojamais diržais
Deuter Shortrail I – bėgimui skirta nerka su užtrauktuku, dviem išorinėmis kišenėmis ir reguliuojamais diržais. Pagrindinė spalva – juoda, o gaminiui naudojama poliamido medžiaga.
| Prekės ženklas | Deuter |
|---|---|
| Modelis | Shortrail I |
| Produkto tipas | bėgimo nerka |
| Spalva | juoda |
| Medžiaga | poliamidas |
| Užsegimas | užtrauktukas |
| Išorinės kišenės | 2 |
| Reguliavimas | reguliuojami diržai |
| Skirta | suaugusiesiems |
| Svoris | 110 g |
| Matmenys | 410 x 110 x 10 mm |
Aktualus šios bėgimo nerkos pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.





