Zomšinės moteriškos balerinos
Plokščia pado moteriška avalynė kasdieniams ir tvarkingiems deriniams
Moteriškos balerinos pagamintos iš natūralios zomšos. Vidpadis yra iš dirbtinės odos, kulno aukštis 0,5 cm. Modelis turi apvalintą noselę, suteikiančią pirštams laisvės.
Kulkšnies dirželis su auksine sagtimi leidžia pritaikyti batelių prigludimą. Plokščias padas yra skirtas patogesniam vaikščiojimui. Tinka derinti su kasdieniais ir tvarkingesniais deriniais.
| Medžiaga | Natūrali zomša |
|---|---|
| Vidpadžio medžiaga | Dirbtinė oda |
| Kulno aukštis | 0,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 26,5 cm |
- Apvilkimas: zomša reikalauja specialios priežiūros, naudokite zomšos šepetį ir priemones.
- Reguliavimas: kulkšnies dirželis susegamas sagtimi, leidžia pakoreguoti prigludimą.
- Naudojimas: tinka kasdieniam avėjimui ir tvarkingesniems deriniams.
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
- Gramintojas: STEP IN STYLE
- Prekės kodas: LKK226540
Plokščia pado moteriška avalynė kasdieniams ir tvarkingiems deriniams
Moteriškos balerinos pagamintos iš natūralios zomšos. Vidpadis yra iš dirbtinės odos, kulno aukštis 0,5 cm. Modelis turi apvalintą noselę, suteikiančią pirštams laisvės.
Kulkšnies dirželis su auksine sagtimi leidžia pritaikyti batelių prigludimą. Plokščias padas yra skirtas patogesniam vaikščiojimui. Tinka derinti su kasdieniais ir tvarkingesniais deriniais.
| Medžiaga | Natūrali zomša |
|---|---|
| Vidpadžio medžiaga | Dirbtinė oda |
| Kulno aukštis | 0,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 26,5 cm |
- Apvilkimas: zomša reikalauja specialios priežiūros, naudokite zomšos šepetį ir priemones.
- Reguliavimas: kulkšnies dirželis susegamas sagtimi, leidžia pakoreguoti prigludimą.
- Naudojimas: tinka kasdieniam avėjimui ir tvarkingesniems deriniams.
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.


