Moteriškos balerinos su dirželiu
Balerinos kasdieniam avėjimui su reguliuojamu dirželiu ir dirbtiniu zomšu
Moteriškos balerinos, viršus pagamintas iš dirbtinio zomšo. Vidpadis iš dirbtinės odos; aukštis viršutinės dalies apie 5,5 cm, kulno aukštis 1 cm.
Modelyje yra reguliuojamas dirželis per pėdos vidurį su sagtimi, leidžiantis pritaikyti prigludimą ir stabilizuoti avalynę vaikštant. Apvalios noselės suteikia kojoms laisvės judėti.
Priežiūrai rekomenduojama valyti minkštu šepečiu arba drėgna šluoste ir naudoti priemones, skirtas dirbtiniam zomšui; saugoti nuo ilgalaikio drėgmės poveikio.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Viršus | dirbtinis zomšas |
| Vidpadis | dirbtinė oda |
| Aulo aukštis | 5,5 cm |
| Kulno aukštis | 1 cm |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
- Gramintojas: STEP IN STYLE
- Prekės kodas: LKK226538
Balerinos kasdieniam avėjimui su reguliuojamu dirželiu ir dirbtiniu zomšu
Moteriškos balerinos, viršus pagamintas iš dirbtinio zomšo. Vidpadis iš dirbtinės odos; aukštis viršutinės dalies apie 5,5 cm, kulno aukštis 1 cm.
Modelyje yra reguliuojamas dirželis per pėdos vidurį su sagtimi, leidžiantis pritaikyti prigludimą ir stabilizuoti avalynę vaikštant. Apvalios noselės suteikia kojoms laisvės judėti.
Priežiūrai rekomenduojama valyti minkštu šepečiu arba drėgna šluoste ir naudoti priemones, skirtas dirbtiniam zomšui; saugoti nuo ilgalaikio drėgmės poveikio.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Viršus | dirbtinis zomšas |
| Vidpadis | dirbtinė oda |
| Aulo aukštis | 5,5 cm |
| Kulno aukštis | 1 cm |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.


